Як уберегти себе від небезпеки навколо?

Щоб в сучасному світі не стати жертвою чиїхось злих намірів, потрібно, в першу чергу, бути пильним, а також дотримуватися ряду правил.
Щоб створити для себе максимальний рівень безпеки, потрібно зробити наступне:

  • По можливості, найняти особистого охоронця (якщо статус до цього зобов'язує).
  • Висвічувати мінімальну кількість особистої інформації в соціальних мережах.
  • Бути обережним у спілкуванні з незнайомими людьми.

До особистої охорони вдаються сьогодні і великі керівники, і відомі люди, і приватні підприємці, стурбовані не тільки питанням власної безпеки, а й безпекою членів своєї родини.

Поняття «охорона фізичних осіб» охоплює комплекс заходів, спрямованих на забезпечення безпеки конкретної фізичної особи. З цією метою надається послуга особистого охоронця, щоб замовник почував себе максимально комфортно та в безпеці.

Звертаючись до Управління поліції охорони з фізичної безпеки в м. Києві, Ви можете розраховувати на високий професіоналізм особистого тілоохоронця. Основними професійними якостями для нього є не тільки бездоганна фізична підготовка, а й уміння блискавично оцінювати ситуацію, рівень загроз і приймати єдино вірне рішення, здатне забезпечити безпеку охоронюваних їм людей. Досвідчений охоронець, незважаючи на свою зовнішню розслабленість і спокій, завжди напоготові, безперервно аналізуючи все, що відбувається навколо нього і оцінюючи джерела потенційної небезпеки. До обов’язків тілоохоронця включений постійний супровід VIP-особи та моніторинг оточуючого середовища з метою виявлення потенційної небезпеки для здоров’я або життя людини. Забезпечення особистої безпеки громадян, може мати форму разової послуги, а може здійснюватися на постійній основі. Передбачити, запобігти і захистити – головні дії тілоохоронця!

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ ТІЛООХОРОНЦЯ