Супровід вантажу

Супровід вантажу – одна з найбільш затребуваних послуг у наш час. Управління поліції охорони з фізичної безпеки в м. Києві надає широкий спектр послуг з охорони, серед яких надання охорони та супроводу цінного вантажу.

Багато різних компаній, пов’язаних з перевезенням товарів на різні дистанції користуються супроводом, адже безпека вантажу понад усе. Всі ці товари, як і сам водій потрапляють в зону уразливості, виїжджаючи з місця відправки. Перевезення цінного вантажу без професійного супроводу може призвести до фінансових та репутаційних втрат. Ці та інші фактори допомагають зрозуміти, чому послуга супроводу вантажів отримала останнім часом таке широке застосування. Супровід цінного вантажу буде відмінним рішенням, щоб убезпечити свій вантаж та життя водія. Ринок таких послуг досить розвинений, але потрібно розуміти, що таку роботу можуть виконати ті підприємства , у яких є кваліфікований досвід в цій сфері і включають в себе тільки перевірений персонал, що працює в цій галузі досить довгий час. Для супроводу вантажів залучаються працівники поліції охорони з практичним досвідом роботи, які можуть приймати рішення самостійно в екстремальних ситуаціях. Вони доставлять ваш вантаж в пункт призначення в тому стані та комплектації, якому були зафіксовані оглядом вантажу перед початком транспортування.

Поліція охорони працює на всій території України, тому ви можете бути впевненими, що ваш вантаж доставлять навіть з Луганська до Закарпаття у безпеці на кожній ділянці шляху. Пересування спеціального автотранспорту відстежується в режимі реального часу за допомогою обладнання супутникової навігації GPS. Перевезення цінного вантажу через непередбачувані обставини часто перетворюється в дуже ризикований та затратний захід. Охорона та супровід цінних вантажів з поліцією охорони – це гарантія ведення безпечного бізнесу!


ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ СУПРОВОДУ ЦІННОГО ВАНТАЖУ