Особовий склад УПОФБ

Особовий склад підрозділу комплектується з числа найбільш професійних і підготовлених працівників, які мають досвід і певний стаж роботи в органах внутрішніх справ. Співробітники Управління поліції охорони з фізичної безпеки в м. Києві – це висококласні фахівці, готові до виконання завдань будь-якого рівня складності. Останнім часом діапазон клієнтів Управління значно розширився. До фізичної охорони VIP-персон залучати досвідчених тілоохоронців жіночої статі. Жінки - тілоохоронці досконало володіють прийомами рукопашного бою, тактикою супроводження VIP-персони, вогневою підготовкою, керуванням автомобіля.

Результати багатьох вітчизняних і міжнародних турнірів і чемпіонатів, в яких бере участь чоловіча команда Управління, демонструють високий рівень професійної підготовки та постійно прославляє на міжнародному Олімпі тілоохоронців. А у 2015 році на чемпіонаті України з багатоборства серед тілоохоронців команда завоювала першість.

Бійці Титану, а на сьогодні працівники УПО ФБ, неодноразово виборювали призові місця на міжнародних та вітчизняних турнірах. Змагання, як пояснюють самі бодігарди, це ще одна форма підготовки, адже там найкраще ситуація наближена до реальних подій. Також під час змагань тілоохоронці обмінюються досвідом, що є ще одним позитивом для них і їхньої роботи. До того ж, усі учасники команди – тілоохоронці-практики, більшість їхнього життя займає робота, проте вони знаходять кілька вільних годин для тренувань та підвищення свого професійного рівня.

Ще одним спортивним спрямуванням бійців УПО ФБ є практична стрільба. Свою стрілецьку майстерність працівники Управління також постійно демонструють на чемпіонатах, турнірах та змаганнях України з практичної стрільби.

Є в УПО ФБ і чимало бійців, які професійно займаються бойовими єдиноборствами, футболом, атлетичними видами спорту – все це удосконалює майстерність із професійного захисту і забезпечення безпеки VIP-персон.

Сьогодні не тільки безпосередньо клієнтам Поліції охорони, аЗа його словами, наразі в підрозділах поліції охорони є вакантні посади поліцейських, поліцейських-водіїв, керівників середньої ланки, є і вільнонаймані цивільні посади, на які можуть бути залучені до роботи учасники АТО.

Будник зазначив, що працевлаштування також пропонується і для бійців АТО, які були поранені та мають інвалідність. За його словами, для цих бійців зараз визначається точний перелік посад, на які вони можуть бути прийняті на роботу. Він прогнозує, що 5 - 7% від всієї кількості вакансій в поліції охорони зможуть обійняти учасники АТО з різними фізичними вадами. й більшості українців добре відомо, що Управління поліції охорони з фізичної безпеки в м. Києві – це надійність та гарантія безпеки.

3 2016 року до роботи в підрозділах поліції охорони залучені учасники АТО на посади поліцейських, поліцейських-водіїв та керівників середньої ланки.

Працевлаштування також пропонується і для бійців АТО, які були поранені та мають інвалідність. Для цих бійців визначається точний перелік посад, на які вони можуть бути прийняті на роботу.


Управління поліції охорони з фізичної безпеки в м.Києві

Напишіть нам