Супровід цінностей

Супровід цінностей

Охорона та супровід цінностей

Підрозділи ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ надають послуги охорони щодо супроводження та перевезення цінностей банківським та фінансовим установам, підприємствам інших форм. Послуга здійснюється всією підконтрольною територією України. Укладенню договірних відносин передує аналіз усіх чинників, що так чи інакше впливають на безпеку, визначається оптимальний кількісний та якісний перелік охоронних заходів. Під час охорони і перевезення цінностей, поліція охорони гарантує збереження службової таємниці. Надання послуг може здійснюватися за графіком та маршрутами обумовленими наперед. А також окремими разовими зверненнями замовника. Послуги надаються юридичним особам як із майновою відповідальністю, так і без неї. ОХОРОНА ВАНТАЖУ при транспортуванні є комплексом заходів безпеки, що вживаються для запобігання розкраданню чи заподіяння іншої шкоди вантажем, товарно-матеріальних цінностей (ТМЦ). Забезпечення збереження цінного вантажу - це не проста і дуже відповідальне завдання, пов'язана з багатьма небезпеками і ризиками, як для самого вантажу, так і для осіб його супроводжуючих. Саме тому охороною вантажів, як правило, займаються спеціалізовані охоронні організації, такі як Поліція охорони.

При реалізації заходів щодо супроводу вантажу, Поліція охорони часто задіює весь свій арсенал: перевірені підготовлені кадри, озброєння, оснащення, зв'язок, інформаційні та комунікаційні ресурси по різних регіонах і областях України, включаючи різні дорожні служби. До речі, наявність у Поліції охорони власного інформаційного центру або можливість користуватися напрацюваннями інших служб безпеки, є дуже важливим фактором, що дає реальний ефект при розробці маршруту, відпрацювання взаємодії з іншими державними органами та зі службами екстреної допомоги, застосуванні тих чи інших заходів безпеки. Економити на безпеці людей і вантажів, що перевозяться не можна. Будь недолік в організації перевезення і розподілі повноважень може загрожувати великими неприємностями, як для власника вантажу, так і для організаторів перевезення.

Статті по темі:


УПО ФБ в м.Києві
Супровід цінностей

Супровід цінностей

Для забезпечення збереження вантажу при перевезенні наземним, водним, повітряним транспортом, Поліці..

Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)
Напишіть нам

Управління поліції охорони з фізичної безпеки в м. Києві - Охорона та супровід цінностей

Підрозділи ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ надають послуги охорони щодо супроводження та перевезення цінностей банківським та фінансовим установам, підприємствами інших форм власності.