Охорона та супровід вакцини "Pfizer"

Управління поліції охорони з фізичної безпеки в м. Києві здійснює охорону та супровід вакцини "Pfizer"

В Київ 18 травня 2021р. прибуло 120 тисяч доз вакцини Pfizer-BioNTech. Управління поліції охорони з фізичної безпеки в м. Києві та логістична компанія UPS Юнайтед Парсел Сервіс заключили договір на забезпечення охорони цінного вантажу.

Загалом, до кінця року планують завезти 15 мільйонів доз американсько- німецької вакцини Pfizer-BioNTech, яка бореться з коронавірусною інфекцією. Впродовж цього року працівники Управління поліції охорони з фізичної безпеки забезпечуватимуть охорону цієї вакцини. Сьогодні вранці в Міжнародний аеропорт «Київ» імені Сікорського прибула перша партія вакцини, закуплена за кошти державного бюджету. Вакцину доставили в Державне підприємство  «Укрмедпостач», де після певних процедур відбудеться розподіл цієї партії по регіонах.

На сьогодні, перевезення цінних вантажів пов’язане з великими ризиками та відповідальністю. Саме тому організація безпеки, якісне супроводження стає все більш актуальним. 

Цей напрямок роботи забезпечується висококваліфікованими співробітниками поліції охорони, які здатні забезпечити 100% збереження майна замовника, вчасно передбачити можливі ризики та оперативно прийняти єдине вірне рішення в обстановці, що склалася. 

Пересування спеціального автотранспорту відстежується в режимі реального часу за допомогою обладнання супутникової навігації GPS. 

Детальніше дізнатися про всі послуги поліції охорони можна на сайті https://securitypolice.com.ua, або за номером телефону - 9899 (безкоштовно з мобільних). Чекаємо на Ваше звернення!