Відео

Відео про діяльність Управління поліції охорони з фізичної безпеки в м.Києві


Послуги, які надаються Управлінням поліції охорони з фізичної безпеки в м.Києві
Управління поліції охорони з фізичної безпеки в м. Києві - Охорона квартир та будинків. Замовити охорону будинку, квартири в Києві.
Управління поліції охорони з фізичної безпеки в м. Києві - Охорона фізичних осіб. Послуги охоронця. Особиста охорона, фізична охорона, охоронні послуги в Києві.
Управління поліції охорони з фізичної безпеки в м. Києві - Охорона та супровід цінностей. Підрозділи ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ надають послуги охорони щодо супроводження та перевезення цінностей банківським та фінансовим установам, підприємствам інших форм власності.
День вишиванки! На відео працівники Управління поліції охорони з фізичної безпеки в м.Києві вітають всіх з Днем вишиванки!
Змагання зі швидкісного маневрування на автомобілі. На відео змагається команда Управління поліції охорони з фізичної безпеки в м.Києві
Відеорепортаж з матчу по практичній стрільбі з карабіну. Відеорепортаж з матчу по практичній стрільбі з карабіну «Expert Rifle Open 2018».
Відеорепортаж зі змагань з рукопашного бою. У Вінницькому вищому професійному училищі Департаменту поліції охорони завершились змагання з рукопашного бою серед територіальних підрозділів поліції охорони.

Управління поліції охорони з фізичної безпеки в м.Києві

Напишіть нам