Чому варто обрати саме поліцію охорони?

 Питання охорони майна та особистої безпеки стосується практично кожного громадянина України, а особливо тих осіб, які мають власний бізнес чи належать до фінансово забезпеченої категорії населення. Реалії сьогодення диктують свої правила: потенційній небезпеці підлягають як люди, так і житлові чи службові приміщення. Тому аби не наражати себе на небезпеку, ми радимо не нехтувати заходами безпеки, а звернутися до професіоналів, які подбають про вашу безпеку та безпеку вашого майна.
Управління поліції охорони з фізичної безпеки в м. Києві надає широкий спектр послуг з охорони, серед них:

  • охорона фізичних осіб;
  • хорона туристичних груп;
  • охорона та супровід вантажів і цінностей;
  • майнова безпека як українців, так і іноземних громадян;
  • охорона разових заходів.

Декілька факторів, чому варто обрати саме поліцію охорони:
Законність:
Поліція охорони - єдина в Україні охоронна структура, працівники якої мають визначені Законом права та повноваження на озброєну охорону та застосування владних функцій щодо правопорушників.
Надійність:
Багаторічний досвід дозволяє надавати повний комплекс фізичної охорони на вищому рівні. Поліція охорони – це надійність, яка перевірена часом!
Підготовка:
Всі працівники поліції охорони проходять первинне навчання у Вінницькому вищому професійному училищі Департаменту поліції охорони, а також перепідготовку та підвищення кваліфікації. Співробітників поліції охорони, які безпосередньо виконують охоронні функції, персонально підбирають із найпідготовленіших фахівців і обов'язково враховують побажання замовника. Якість нашої служби досягається завдяки професійному рівню працівників. Співробітники поліції охорони мають бездоганний рівень фізичної підготовки, вміють оцінювати ситуацію та рівень загрози, швидко приймають єдине вірне рішення.
Екіпірування:
Працівники поліції охорони забезпечуються найкращими світовими зразками вогнепальної зброї, сучасними засобами активної оборони, індивідуальними засобами захисту та службовим радіозв'язком. За бажанням замовника охорона може бути одягнена, як у цивільний одяг, так і в спеціальну форму. При необхідності для охорони може бути використаний спеціальний автотранспорт підрозділу.
Конфіденційність:
Ми гарантуємо абсолютну конфіденційність і захист особистої інформації наших замовників. Поліція охорони дбає про збереження службової таємниці.
Ви можете бути впевнені, що на сторожі Вашої безпеки стоять справжні професіонали!